LESHOJ LOKAL ME QERA

Shitet nga: ismet 29 Gsh 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 116 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokal me qera ne Prishtine ne lagjen Mati 1,lokali ka 116 m2 me teras, eshte I sapondertuar modern the I pershtatshem per qdo lloj veprimtarie sidomos :market,call center,zyre,ordinanc,farmaci etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim