LESHOJ ME QERA LOKALIN 76M2 + 50M2 TARASA, GJIND..

Shitet nga: M.M Prishtina 31 Tet 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOJ ME QERA LOKALIN 76M2+TARASA 50M2, GJINDET NE QENDER TE PRISHITNES TE HOTEL GRAND, ESHTE I PERSHTATSHEM PER QDO LLOJ VEPRIMTARIE.

LESHOHET ME QERA ME QMIM 1000EURO


TEL:049/685-252 044/799-348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim