LESHOJ ME QERA LOKALIN 76m2 NE QENDER TE PRISHTI..

Shitet nga: Miftar 31 Tet 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera lokali i cili gjindet ne qender te prishtines perballe Hotel Grand,
Lokali ka 76m2 hapsire te brendshme dhe 46m2 tarase, eshte i renovuar dhe i kompletuar i pa shfryetzueshem me pare, eshte shum i pershtatshem per fast food, gjelltore, kafiq, restaurant, klinike private, e shum veprimtari tjera.

Leshohet per afat te gjate kohore, qmimi 1000Euro
LOKALI GJINDET NE PARKINGUN QE ESHTE MBRAPA BANESAVE TE CILAT GJINDEN PERBALL 92-shit


044/799-348 049/685-252banese , lokale me qera , lokal me qera , qender , biznis , objekt , 1000euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim