LOKAL 140 m2 ** TOP - MODERN ** me QIRA, ne QENDËR

Shitet nga: JETONI 09 Maj 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOJ LOKALIN ** TOP - MODERN ne QENDER te PRISHTINË

LOKALI është IDEAL për shumë VEPRIMTARI.

Si për SHEMBULL :

- RESTORAN
- KAFETERI
- FAST - FOOD
- PASTIÇERI
- ORDINANCE MJEKESORE ( STOMATOLOG, ORTOPED,..etj.)
- BANKE - FILIALE
- BUTIK
- SALLON BUKURIE - FRIZER
- FURRE BUKE
- PIZZERI
- PIKE SHITJE - për PAJISJE TEKNOLOGJIKE - TEKNIKË të BARDHË
.......e SHUMË.....e SHUMË....VEPRIMTARI TJERA.!!!???

LOKALI përbëhet prej rreth 140 m2 :

1 x LOKALI me HAPSIRE prej 140 m2
1 x KUZHINE, PUNTORI, ZYRE, DEPO etj.
2 x WC

LOKALI GJINDET ne RRUGËN ma të FREKUENTUAR të PRISHTINËS,

QMIMI : 4500.- € / MUAJI ( i DISKUTUESËM ).!!!

Për ma shumë INFORMATA si dhe për ta VIZITUAR LOKALIN, na KONTAKTONI përmes TELEFONIT në ÇDO KOHË.!!!

JETONI: 044 - 738 214 ose 049 - 844 327 ( VIBER).!!!

*************************************************************************************
Banesa Apartmane Shtepija Shtepia Toka Plac Objekt Afarist. Zyre Lokal Butik Qender iphone ipad iOS iped.Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia motorola sony ericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET BMW X3 BMW X5 BMW X6 BLACK BERRY IPHONE IPAD MOTOROLA kabell nikon SONYERICSSON VW SONY LCD PLASMA TV LLAPTOP skenderaj APARAT USB FOTOAPARAT MOBILJE Note TEXTIL, MODA s5 FASHION style SHES, BLEJ,KERKOJ MARR QIRA Objekt SAMSUNG gjarmani gjermania importuar nga nexus Galaxy LLAPTOP ordinance barnatore hp harddisk disc IPAD APARAT KAFE FOTO image app 4s AUTO s4 s3 VETURA OPEL, ASTRA JEEP ORA SPORT SELEKTRONIK LG SAMSUNG suhareke 5s 3s therrande GALAXY NOTE SAMSUNG vushtrri burim therande agency kline peje TAB HTC KOMBI MAQINA FELLNE KAMION s2 NIKE ADIDAS PUMA REEBOOK Rover cdi ferizaj gilan podujeve podjeve mitrovice kaqanik lipjan VERSACE ARMANI 1 MILION prizren PARFUM depo gilan butik rruga rryma berrllogu mbeturinat FORMULA ROLEX, FIAT FORD VW Fiat PASSAT TOYOTA MERCEDES bileta agjencion HONDA HYNDAI ARI tirane durres ASCONA SEAT JETTA TDI AGREGAT GJENERATOR KOMBI mp4 rimorkio KAMIONA TRAKTOR,A6 A4 A3 LG ANDROID WINDOWS KUZHINE Banjo DYER DR..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim