LOKAL AFARSIT ( QENDER )

Shitet nga: arben 14 Tet 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me Qira .gjendet ne qender perball Hyrjes Swiss Diamond Hotel (afer postës )
lokali gjendet ne podrum
lokali eshte i rregulluar mirë me te gjihta kushtet
ka ndriqim natyral 2 dritare
2 banjo
14 m2
hyrje të veqant
E pa mobiluar
Qiraja mujore 150 euro + shpenzmet komunale
info 044760094
viber +37744760094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim