LOKAL ME QIR

Shitet nga: arben 15 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: OBILIQ
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKAL ME QIRA
ipet lokali me qira ne Obiliq 60 m2 çmimi 150 € afer ka nje market te madhe ,afer policisë
Info 044760094
Viber +37744760094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim