LOKAL ME QIRA AFËR QAFES #007

Shitet nga: PRIVAT 03 Gsh 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
- 100 M2
-I PERSHTATSHEM PER:
-CALL CENTAR
-DEPO
-ETJ.ETJ.
-PARKING AFER LOKALIT
-ROJA E OBJEKTIT GJATE NATES-QMIMI I QIRASË 220 NETTO


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim