LOKAL ME QIRA LAGJE TE SPITALIT

Shitet nga: Agjensioni Patundshmeria 18 Jan 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ne ne lagjen e spitalit

Leshoj lokalin me qira ne lagjen e spitalit 200 metra larg SUPER VIVES

• Lagjia e Spitalit
• Lokal
• 65m2
• wc
• Nxemje qendrore

Cmimi 170

#Leshoj lokal me qera ne lagjen e Spitalit lokali është ne gjendje te rregull është i pershtateshum per ndonje veprimtari zyre.

#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Agjensioni i Patundshmerive
“Patundshmeria”

#tel 045 688 151 #viber

e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim