LOKAL ME QIRA NE AKTASH PRISHTINE .

Shitet nga: Atdheu 20 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka 2 kate ne total ka 400 m2 . Eshte i gatshem dhe ne gjendje shume te mire .
Qmimi varet edhe nga marveshja se si behet .
Mund te shfrytzohet per markete , zyre , dhe shume gjera tjera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim