LOKAL ME QIRA NE PRISHTINE 20M

Shitet nga: Private 14 Pri 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira ne qender te Prishtines , lokali ka 20m
dhe eshte i pershtatshem per cdo veprimtari, ka wc dhe air conditioner.


qmimi shum i volitshem

044/ 451 526
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim