LOKAL ME QIRA NE RRUGA B, MATI1, PRISHTINE

Shitet nga: Bashkim 13 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI 220m2 ME QIRA - NE PRISHTINE


-
LOKAL ME SIPERFAQE 220M2 PER BIZNESIN TUAJ!
LOKALI GJINDET NE RRUGA B, MATI1/LAGJA E SPITALIT NE PRISHTINE.

Lokali posedon parking te mjaftueshem dhe Wc
Kontrata e Lokalit behet vetem per minimumin 1 vjet!

Qmimi: 750 €uro/Muaj - I diskutueshem
-
Na kontaktoni!

Facebook: www.Facebook.com/Prishtina.Immobilien
Viber: 049 531 222 // +41 79 120 8333
Telefon: 049 531 222 // +41 79 120 8333
Email: prishtina.immobilien@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim