LOKAL PREj 6OM2 NE KODREN E DIELLIT

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali prej 60m2 ne kodren e diellit te banesat e standartit
Qmimi 1000e per 1/m2

Ka mundsi pranim kompenzim edhe nje. Veture
Me vler reale ne tregut max deri 20mi ose ma te lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim