LOKAL me QIRA, te NENKALIMI. 42 m2,

Shitet nga: JETONI 07 Maj 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LËSHOJ LOKAL me QIRA në QENDËR te NËNKLIMI, te PROCREDIT BANKA te SANTEA.

LOKALI ështe NDERTIM i VJETER mirepo KOMPLET i RENOVUAR.

Përbëhet prej 42 m2

- i ka 2 HYMJE ( gjë që Mund të NDAHET në DY - PJESË dhe të BËHEN 2 x LOKALE ).

LOKALI është i PERSHTATSHËM për shumë VEPRIMTARI si :

- KAFETERI
- BUTIK
- SALLON ONDULLIMI
- ORDINANCE MJEKESORE
- BARNATORE
- KAFETERI
- FAST FOOD
- QEBAPTORE etj.?

QMIMI: 1400.- €

Për ma shumë INFORMATA si dhe për ta VIZITUAR LOKALIN na KONTAKTONI përmes TELEFONIT në CDO KOHË.

JETONI: 044 - 738214 ose 049 844 327

**************************************************************************************
Banesa Apartmane Shtepija Shtepia Toka Plac Objekt Afarist. Zyre Lokal Butik Qender iphone ipad iOS iped.Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrikatavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET BMW X3 BMW X5 BMW X6 BLACK BERRY IPHONE IPAD MOTOROLA kabell nikon SONYERICSSON VW SONY LCD PLASMA TV LLAPTOP skenderaj APARAT USB FOTOAPARAT MOBILJE Note TEXTIL, MODA s5 FASHION style SHES, BLEJ,KERKOJ MARR QIRA Objekt SAMSUNG gjarmani gjermania importuar nga nexus Galaxy LLAPTOP ordinance barnatore hp harddisk disc IPAD APARAT KAFE FOTO image app 4s AUTO s4 s3 VETURA OPEL, ASTRA JEEP ORA SPORT SELEKTRONIK LG SAMSUNG suhareke 5s 3s therrande GALAXY NOTE SAMSUNG vushtrri burim therandeagency kline peje TAB HTC KOMBI MAQINA FELLNE KAMION s2 NIKE ADIDAS PUMA REEBOOK Rover cdi ferizaj gilan podujeve podjeve mitrovice kaqanik lipjan VERSACE ARMANI 1 MILION prizren PARFUM depo gilan butik rruga rryma berrllogu mbeturinat FORMULA ROLEX, FIAT FORD VW Fiat PASSAT TOYOTA MERCEDES bileta agjencion HONDA HYNDAI ARI tirane durres ASCONA SEAT JETTA TDI AGREGAT GJENERATOR KOMBI mp4 rimorkio KAMIONA TRAKTOR,A6 A4 A3 LG ANDROID WINDOWS KUZHINE Banjo DYER DRITARE PARKET BANJO gure SALLON DHOMA MP3 GJUMI DHOMA FJETJE GARNITURE KAMION m2 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim