LOKAL ne Dardani

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 09 Gsh 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET Lokali ne Dardani afër Parkingut, (50m2). Dokumentacioni i gjithi ne rregull. Mund te vazhdohet menihere qeraja.


Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit per bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim