LOKALE ME QERA

Shitet nga: rexha 14 Tet 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOHEN DY LOKALE ME QERA ME NGA 105m2 NE LAGJE TE SPITALIT AFER ISH MARJET KRONIT 50M LARG RRUGES KRYESORE SHUM TE PERSHTATSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim