LOKALI ME QIRA AFER HOTEL AMBASADOR 10M2

Shitet nga: Jusuf 18 Pri 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim