LOKALI NE QENDER TE GRANDI 80m2

Shitet nga: Miftar 31 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: TE GRANDI
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHES LOKALIN TE GRANDI ESHTE I LESHUAR ME QERA 1000euro,
PRES BLERS SERIOZ
044/799-348 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim