LOKALI NE SHITJE

Shitet nga: lokali ne shitje 15 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI NE SHITJE (rreth 50m²)

Adresa: B.BILL KLINTON OBJ.B LOK.NR.1 Prishtine

(nuk pergjigjemi ne e-mail)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim