LOKALIN AFER ISH SLLOVENIJA SPORTIT

Shitet nga: N.N 02 Mar 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim