LOKALIN 36.5 m2 në QENDER, SHESHI NËNA TEREZË

Shitet nga: JETONI 28 Dhj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 36.5 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

SHES LOKALIN në QENDËR të PRISHTINËS, në SHESHIN ** NËNA TEREZË ** me PAMJE DIREKT në SHESH.

LOKALI i ka 36.5 m2 dhe LARTËSI prej RRETH 5 Metra.

Per ma shumë INFORMATA si dhe për ta VIZITUAR LOKALIN, na KONTAKTONI përmes TELEFONIT në CDO KOHË.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose. 049 - 844 327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim