Leshohen Dy Lokale Me Qera 100m2 Lagje Spitalit

Shitet nga: lokali 11 Sht 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohen lokalet me qera ne lagjen e spitalit mati 1
Lokali i pare ka 55 m2 dhe posedon terracen 40 m2 me gjelbrim po ashtu edhe Lokali i dyte ka 45 m2 dhe terracen e perbashket
Kan qasje ne rrugen kryesore dhe jane te pershtatshem per qdo veprimtari si PSH: zyre , ordinance etj .
Posedojn nxemje qendrore ,banjo dhe po ashtu mbrapa lokaleve 15 m2 terrace te vogel
Lokalet gjenden ne zonen e banuar dhe jane te gatshem per shfrytezim qmimi i diskutueshem per me shume info telefono ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim