Leshohen me qira lokale me 24 m² L.spitalit- 2 ing

Shitet nga: Sahit Rexha 19 Maj 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokalet ndodhen ne Lagjes Spitalit dhe ka parking para. Lokalet kan nga 24 m2. Afer ndodhet shkolla Pavarsia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim