Leshohet Lokali 15 m2 me qira ne rr. Bajram Kelm..

Shitet nga: Ekrem 22 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali 15 m2 me qira ne qender, rr.Bajram Kelmendi. Lokali eshte nen ndertim te ri banesor dhe i pershtatshem per zyre juridike apo per ndonje aktivitet me te vogel per shkak te pozites se qete qe ka. Cmimi eshte 250 euro i negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim