Leshohet Lokali Me qera perballe komunes RRuga T..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Konsig 16 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
-Leshohet Lokali me qera perballe komunes se Prishtines Rruga Trepca #1
-Lokali ka 200 m2 i pershtatshem per veprimtari te ndryshme si zyre , ordinance etj

per qdo info ju lutem kontaktoni ne numrin +37745636100

Cmimi 750 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim