Leshohet Lokali me Qira ne qender te Prishtines

Shitet nga: Faik 06 Pri 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet Lokali me qira ne qender te Prishtines

Lokali posedon 70m2 dhe gjendet ne rrugen Rexhep Luci ne Prishtine.

Per informata te metutjeshme kontaktoni ne numrin 044115408
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim