Leshohet Lokali me qira ne Prishtine

Shitet nga: Valon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   280 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet Lokali me qira ne rrugen Garibaldi perballe hotel Grand-it.
Lokali eshte i renovuar dhe mund te fillohet puna menjere.
Per me shume infon lirisht kontakton ne keta numra:
049 121444
045 100507
049 546676
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim