Leshohet lokali me qera afer salles 1 tetori me ..

Shitet nga: Ardit 15 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera afer salles 1 tetori eshte me klim dhe perde i ndar ne zyre por mund te hiqen zyret dhe te shfrytzohet si depo mund ti bashkangjiten edhe 300m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim