Leshohet lokali me qera ne Lakrishte

Shitet nga: Lorik 23 Pri 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera ne Lakrishte te Pro credit bank.Lokali eshte 60m2 , me banjo, i pershtatshem per zyre..
Poashtu leshohet bodrumi 200m2 ...Parkingu per vetura i mjaftushem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim