Leshohet lokali me qera ne Prishtine

Shitet nga: Art 03 Tet 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet ne Prishtina
Rr.Gazmend Zajmi(ish-dubrovniku)mbi extreme pizza
50 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim