Leshohet lokali me qera ne Prishtine-Dragodan

Shitet nga: Zeqir 26 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali ne Prishtine-Dragodan ne rrugen Ahmet Krasniqi afer Raiffesien Bank.
Lokali eshte ne gjendje shume te mire dhe i pershtatshem per qfardo lloj afarizmi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim