Leshohet lokali me qera ne lagjen Emshiri

Shitet nga: Ab 12 Nën 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr. Rexhep Krasniqi - Emshir - Kalabria
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera 40m2 ne lagjen Emshiri-Prishtine...
Lokali gjendet ne rrugen kryesore te lagjes < Te market DONI > 100 metra distanc nga universiteti UBT.
Lokali ka mundesi te shfrytezohet per qellime afariste si : Zyre, Sallon ondulimi, Butik , si dhe per Depo ose per Ordinanc te madhe pasi qe mund te zgjerohet deri ne 80 m2 (dy banjo)...
Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim