Leshohet lokali me qera

Shitet nga: xhavit retkoceri 13 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes apo leshoj me qera lokalin 30+30 m2, qw gjendet nw Dardani perball qerdhes publike tek Posta e Re.
Lokali ka ngrohje te qytetit, klime dhe wshtw I pershtatshem per çfadro veprimtarie.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim