Leshohet lokali me qira ne Prishtine

Shitet nga: muhamet 17 Shk 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj lokalin me qira,
lokali gjendet afer shkolles normale ,
ka 70m2
te interesuarit le te lajm ne nr 049378148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim