Leshohet lokali me qira ne Ulpiane, te Fontana

Shitet nga: Bajram 18 Maj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet te Fontana, ne Ulpiane.

Ka 28 m2 dhe eshte I renovuar.

Eshte I pershtatshem per shume veprimtari te ndryshme, si berber, frizere, pike shitje, kafiq apo bastore.


Per informata tjera ne tel 049-368 024

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim