Leshohet lokali me qira ne kalabri ndertim i les..

Shitet nga: eco-vita 16 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshohete lokali me qira ne kalabri ndertim i lesnes rendi i I-rë,72m2,çmimi 450 euro.


tel. 038220880
044123275
049123275

e-mail; ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim