Leshohet lokali me qira ne lagjen e spitalit

Shitet nga: Refik 03 Gsh 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira ne lagjen e spitali lokali ka siperfaqe 70 metra katror lokali osht i leverdishum per qdo biznes 044248180 lokali shitet me qmim te voliteshm mun te kontaktoni ne numrin 044248180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim