Leshohet lokali me qira ne qender te Prishtines ..

Shitet nga: Faik 22 Pri 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira ne qender te Prishtines

Lokali posedon 70m2

Rr. Rexhep Luci, Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim