Leshohet lokali me qira ne qendren tregtare breg..

Shitet nga: hektor 08 Mar 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshohet lokali me qira ne qendren tregtare bregu i dielit 30 m2 kati i pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim