Leshohet lokali me qira te qafa

Shitet nga: Agim gashi 20 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali te qafa me qira perball me emona city esht 2 kat ka 40 m cmimi 400 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim