Leshohet lokali,zyra me qera ne qender te Elena ..

Shitet nga: Delta 05 Pri 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka 100 m2 ndersa depo 70m2(mundeni me ose pa depo)eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme!Informata 045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim