Leshohet me qera Objekti afarist 600m2 ne qender..

Shitet nga: Delta 03 Gsh 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti është i përshtatshëm për zyre, bankë, shërbime tregtare dhe të tjera,Objekti ndahet ne kete menyre> Përdhesa = 180 m2 ,Nen kulmi 150m2.Bodrumi 120 m2,Oborri 150m2.Në përdhesë janë të vendosura hapësira afariste, ndërsa nënkulmi mund të funskionalizohet edhe për banim të pavarur apo zyre. Qasja në nënkulm dhe bodrum janë të mundura nga oborri i brendshëm apo permes lokalit; konsumatorët kanë qasje direkte përmes tri hyrjeve në objekt
Informata 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim