Leshohet me qera lokali

Shitet nga: Andi 20 Nën 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shitet / leshohet me qera
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne Zonen perendimore ne Bregun e Diellit.Lokali ka 40 m2 ,e pershtatshme per depo,zyre etjj......Lokali gjindet afer restaurant Gizzit dhe eshte i siguruar 24/7 nga policia. Per me shum informata ju lutem kontaktoni ne numrin e dhene
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim