Leshohet me qira lokali ne Kurriz-mbi plato

Shitet nga: Beqir 09 Nën 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Dardani-Kurriz mbi plato
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qira lokali ne Dardani-Kurriz mbi plato me siperfaqe prej 40m2 lokal dhe 33m2 bodrum.Lokali eshte i kompletuar me tere inventarin.Lokali eshte shume i pershtatshem per kafeteri,internet kafe,lokal ushqimor,barnatore,etj.Çmimi:sipas marreveshjes!
Tel.044/112 689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim