Leshohet me qira objekti afarist ne Lipjan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmerise "Komfort" 02 Mar 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Leshohet objekti afarist dy katesh me podrum ne pozite shume te favorshme ne Lipjan.

Objekti afarisht ka parkingun e tij para lokalit me 15 ari hapesire, ndersa mbrapa lokalit 10 ari parking dhe eshte shume i pershtatshem per qender tregtare. Eshte objekt me podrum, dy kat lokale si dhe pese kate banimi, te cilat jane te banueshme.

Eshte ndertim i ri dhe ka infrastrukturen e rregulluar me ventilim, nxemje me fan kuler, klimatizim, plafoni me amstrong, dyshemeja eshte e shtruar me kermaike, ndriqimi i lokalit eshte me poça led si dhe me xhama kater sezonal.

Lokali afarist posedon:

Podrumin me 500 m2

Katin e pare me 1 000 m2 dhe

Katin e dyte me 1 000 m2.

Per detaje te tjera, ju lutemi kontaktoni Agjensionin e Patundshmerise " KOMFORT"

Tel: +377 44 661 785 & +386 49 503 513
E-mail: komfort-fr@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim