Leshohet me qira te Standardi (pershtatshem per ..

Shitet nga: Meli 04 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira 60 m2. Gjindet tek banesat e Standardit, prane Vives. Objekti eshte i pershtatshem per farmaci (pasiqe ka mungese aty), ordnance, zyre apo sallon ondulimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim