Leshoi me qira restorant Molla ne bregun e djellit

Shitet nga: Restoran Molla 05 Mar 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ofron keto kushte salla 80 metra e konpletuar me inventar poashtu kuzhina komplete me tgjitha paisjet ka terasen verore kopsht femije 10 ari kopsht qe gjendet afer anbullantes ne breg t diellit per informata më te hollsishme mundeni të na kontaktoni ne ket numer 044 284-981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim