Leshoj Lokalin me Qera lokali ka 55M2.

Shitet nga: Arben Vishaj 19 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka 55 m2
Terasë 40 m2 i pershtatshem per barbnatorte dhe ordinancë mjeksore

Lokali gjindet perball Qendres klinike Universitare te rrethi kryesor.

Dhe njëherit Lëshoij me qira Lokalin Afarist i cili posedon 28 m2 dhe terasë

kontakt numri: 044-115-092
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim