Leshoj Dyqanin me Qera - 155m-katror ne Prishtine

Shitet nga: Ibra Selimi 10 Pri 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali Gjendet ne Prishtine afer Biblotekes Kombetare,Rruga Agim Ramadani Prishtine
lokali eshte 155m-katror
Cmimi sipas marreveshjes...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim