Leshoj Dyqanin me qera Kurriz Dardanie

Shitet nga: naim 14 Tet 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokal me qera Kurriz-Dardanie-Prishtine..
Dyqani ka hapsire 70 metra 2 , ka banjo , eshte i persosur per sallon ondulimi, zyre , dyqan rrobash . Hapsire e mjaftushme
044 870 301
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim