Leshoj Lokalin Afarist me Qera

Shitet nga: Besari 10 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ndodhet ne Rr.Bije Vokshi afer shkolles fillore Abdyl Frasheri ne Lagjen Ortakoll - Prizren
cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim